Головна|Новини

Вітання Леоніда Школьника з Новим 2021 роком!

30.12.20

Дорогі друзі, шановні колеги!

 

Ми проводжаємо 2020 рік без особливого жалю, так як, на думку багатьох, він став символом численних бід і страждань, які принесла пандемія людству.

 

Численні заборони, що були введені у більшості країн світу, непередбачуваність і невизначеність, що виникли в результаті нових викликів, негативно відбилися на всіх сферах життєдіяльності людини, порушили наше повсякденне життя, а жорсткі карантинні заходи, соціальне дистанціювання і обмеження прав і свобод людей, призвели до масового зниження рівня безпеки та якості життя.

 

У той же час, 2020 рік довів, що оптимізм, терпіння і наполегливість, опора на однодумців, підтримка і любов близьких допомагають подолати найважчі часи.

 

У цих непростих умовах Міжнародна Академія Стандартизації перебудувала свою діяльність та адаптувала її під сучасні форми комунікації,  продовжила вести роботу по просуванню і популяризації Академії як в Україні, так і на міжнародній арені, цілеспрямовано домагаючись реалізації наших статутних цілей і завдань.

 

Особливо цінно, що незважаючи на всі ці проблеми, МАС показала високу активність у розвитку міжнародного співробітництва в статусі національного партнера UN Environment в проекті GFEI (Глобальна ініціатива з економії палива). Завдяки зусиллям наших експертів, Україна увійшла до числа 27 країн, які наступні 4 роки в рамках міжнародного проекту будуть займатися розвитком тематики електромобільності з метою знизити негативний вплив цивілізації на екологію в усьому світі. Члени Академії в онлайн режимі брали участь в міжнародних симпозіумах, конференціях і семінарах, що проходили в рамках договорів про співпрацю з міжнародними університетами та організаціями в Азербайджані, Болгарії, США, Франції, Іспанії, Китаї, Хорватії, Польщі ...

 

Члени МАС брали участь в роботі різних структур Національної Академії Наук України, інших національних академій, в керівній раді Національного органу стандартизації, комітетів стандартизації, ВНЗ, підприємств і організацій, а також громадських рад при центральних органах виконавчої влади України. Багато з нас в якості експертів працювали в проектах споживчих експертиз, організованих Союзом споживачів України спільно з засобами масової інформації, галузевими асоціаціями, а також іншими інститутами громадянського суспільства. Академіки продовжили свою наукову і публіцистичну діяльність, були авторами численних публікацій в науково-технічних журналах і ЗМІ.

 

Співпраця МАС з Союзом споживачів України в 2020 році виявило низку проблемних питань в нормативно-правовому забезпеченні діяльності ринку електронної комерції. Проаналізувавши міжнародний досвід, експертами МАС було запропоновано розробити національний стандарт, який би врегулював процеси в цьому перспективному секторі економіки. З відповідною ініціативою ми вийшли до керівництва Національного органу стандартизації, де наша ідея була підтримана. Отже, в наступному році почнеться кропітка робота над новим національним стандартом з електронній комерції.

 

Ці окремі приклади красномовно свідчать, що навіть в непрості часи ми все ж таки змогли не тільки адаптувати свою роботу, виходячи з нових викликів, пов'язаних з пандемією, але й домагатися хороших результатів.

 

Очікування від 2021 року особисто у мене, як і у багатьох з вас, впевнений, пов'язані з поверненням до нормального життя, коли можна буде зустрічатися і спілкуватися не лише по телефону та інтернету. А тому не втрачаємо оптимізму, з надією дивимося в майбутнє, бережемо своє здоров'я, радіємо життю, дбаємо про своїх близьких і коханих!

 

Щиро бажаю Вам щасливого і успішного Нового Року!

 

Have a Happy and Prosperous New Year, dear friends and colleagues!

 

З повагою та найкращими побажаннями!

 

 

 

 

 

Голова Правління Союзу споживачів України,

Президент МАС

Леонід  Школьник

• 

 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?