Головна|Новини

Леонід Школьник привітав з Днем працівників стандартизації і метрології та Всесвітнім днем стандартів

12.10.08

ПРИВІТАННЯ

 з Днем працівників стандартизації та метрології, Всесвітнім днем стандартів

 

Шановні колеги та друзі!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників стандартизації та метрології, а також з Всесвітнім днем стандартів.

Виробництво якісної продукції, розвиток національної економіки в цілому неможливі без розробки і прийняття відповідних стандартів та виконання достовірних вимірювань, що в свою чергу, впливає на всі напрями нашого життя, зокрема,  охорону здоров'я та безпеку громадян, захист прав споживачів, захист довкілля тощо.

Працівники сфери стандартизації та метрології нашої держави досягли певних успіхів у справі підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, просування її на світові ринки, що дуже важливо для промисловості та економіки країни, яка нещодавно стала членом ВТО.

В той же час, нажаль, споживчий ринок України досяг критичної фази, якість продуктів харчування, питної води, негаразди у всіх сферах нашого життя потребують від Вас, у цю непросту годину, не тільки теоретичних знань та професійних навичок, але й, в першу чергу, мужньої та свідомої громадянської позиції.

Маю надію, що і надалі Ваш вагомий досвід, високий професіоналізм, нові наукові досягнення сприятимуть не тільки розвитку економіки нашої держави, але й будуть надійною запорукою підвищення якості і безпеки життя наших співвітчизників.

Зичу усім Вам міцного козацького здоров‘я, наснаги, родинного благополуччя, творчої енергії, плідного пошуку та нових відкриттів на благо нашої держави.

 

 

З повагою,

 

Голова Ради директорів,

Лауреат державної премії УРСР,

Заслужений працівник промисловості України                           Леонід Школьник
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?